FAQ

Jesteś tutaj: Home / FAQ

Tu znajdziesz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Więcej informacji na temat naszego klubu, znajdziesz w zakładce O NAS

Chcesz wiedzieć więcej ?

Zapraszamy do kontaktu z nami w każdej chwili

Dobrym wyborem będą zajęcia ABT lub TBC (lub ich wersje +brzuch). Zajęcia te są nieskomplikowane, a nacisk kładziemy na poprawne wykonywanie ćwiczeń. Co do przygotowań to prosimy zabrać strój sportowy i obuwie na zmianę. Wodę mamy w ofercie klubu w bardzo atrakcyjnych cenach, więc o to nie trzeba się martwić.

3-4 razy w tygodniu to optymalna ilość ćwiczeń. Ważna jest regularność i dostosowanie treningu do swoich możliwości. Czasem warto zacząć od dwóch treningów w tygodniu, by po miesiącu ,,rozruchu “zwiększyć ilość zajęć.

Każdy z naszych instruktorów to profesjonalista, więc radzimy przetestować ich wszystkich i przy wyborze zajęć po prostu kierować się swoimi sympatiami – proszę pamiętać, że trenera trzeba przede wszystkim lubić!

Tak, zapewniamy prysznice, szafki i toalety.

Waga nie powinna być wyznacznikiem czy celem treningowym. Dużo bardziej wiarygodne jest mierzenie obwodów ciała. Proszę pamiętać, że tkanka mięśniowa jest około 3 razy cięższa niż tłuszcz. To tak jakby porównać objętość kilograma żelaza i kilograma pierza.

Konieczna w takim wypadku jest konsultacja z lekarzem. Pamiętaj, że instruktor to nie lekarz – nie ma możliwości technicznych zbadania Twojego stanu zdrowia.

Większość lekarzy rekomenduje zachowanie podobnej aktywności fizycznej jak przed ciążą – tj odradzają zwiększanie, jak i zmniejszanie aktywności fizycznej. W każdym wypadku jednak radzimy skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym ciążę.

Wszystkie opisy zajęć znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce ,,RODZAJE ZAJĘĆ”

Tak. Możliwe jest również zapisanie się na zajęcia fitness osobiście w recepcji klubu, lub online poprzez REZERWUJ ZAJĘCIA.

Znaczy to, że zajęcia poprowadzi inny instruktor niż przewidziany w grafiku zajęć. Wiemy, że często to dla Państwa zawód, że nie ma Waszego ulubionego instruktora, ale prosimy o wyrozumiałość – instruktorzy są tylko ludźmi i czasem mają kontuzje, chorują, lub potrzebują dnia wolnego.